XXII VOLTA A PEU A MASSANASSA
L'ajuntament de Massanassa amb la col·laboració de la Colla de Córrer el Parotet
<< Volver
Clasificación de la categoría "Vet. A Masc"
Página 1 de 3, mostrando 100 corredores de un total de 265
P. cat.
Dorsal
Nombre
T. oficial
T. real
Club
Local
167
178
VICENTE BURGUERA MONTAÑES
01:16:02
01:15:49
INDEPENDIENTE
NO
170
180
JOSE ZAPATA MONRABAL
01:16:09
01:16:07
INDEPENDIENTE
NO
157
181
RAFAEL BLASCO DOMINGO
01:15:13
01:14:59
ATLETISME ALBAL
NO
258
182
SALVADOR BRULL MARTINEZ
01:30:06
01:29:42
INDEPENDIENTE
NO
126
183
AVELINO DE LA PAZ CEREZO
01:13:31
01:13:20
GALAPAGOS
NO
178
184
JESUS ESCRIBANO MARTINEZ
01:17:46
01:17:26
INDEPENDIENTE
NO
99
185
FRANCISCO JOSE SANCHEZ VELASCO
01:11:46
01:11:33
INDEPENDIENTE
NO
64
186
FRANCISCO ESTESO ESTESO
01:08:55
01:08:49
INDEPENDIENTE
NO
209
189
DIEGO SANCHEZ JARAMILLO
01:20:50
01:20:13
INDEPENDIENTE
NO
150
191
MARKOLO SAZ CAMPOS
01:14:52
01:14:36
C.D.RUNNERSWORLD
NO
249
192
PEDRO JUAN SALVADOR
01:25:43
01:25:30
INDEPENDIENTE
NO
251
193
FRANCISCO MARTINEZ FRANCES
01:25:49
01:25:04
ATLETISME ALCASSER
NO
262
194
ALFONSO RUIZ EGIDO
01:35:59
01:35:17
A. D. PINDARO JOMA
NO
89
195
ANTONIO OLMOS PRIETO
01:10:47
01:10:25
ATLETISME ALBORAYA
NO
31
197
ALBERTO MOZAS OCHOA
01:04:48
01:04:42
CLUB ATLETISMO MUDEJAR TERUEL
NO
151
198
VICENT ALBA CELDA
01:14:57
01:14:46
C.C. GALGOS DE SILLA
NO
29
199
JOSE ANTONIO CARRASCOSA PORRAS
01:04:30
01:04:30
ATLETISME ALBAL
NO
85
201
DIONISIO CASTILLO OCHANDO
01:10:39
01:10:29
C.A CULLERA
NO
189
202
JUAN ZARAGOZÁ SANJUAN
01:18:50
01:18:25
INDEPENDIENTE
NO
237
205
FRANCISCO MARIN ZAMORA
01:23:43
01:23:15
INDEPENDIENTE
NO
83
206
JAVIER MARGALEF MUÑOZ
01:10:33
01:10:21
ATLETISME ALBAL
NO
132
207
ARMANDO RAGA BRULL
01:13:57
01:13:43
ATLETISME ALBAL
NO
152
208
JAVIER ZARAGOZA ANTICH
01:14:58
01:14:47
C.C. GALGOS DE SILLA
NO
18
210
JOSE TORRES SERENA
01:02:40
01:02:29
INDEPENDIENTE
NO
192
211
VICTOR RODRIGUEZ COZAR
01:19:07
01:18:45
DANONE
NO
82
212
ENRIC-MIQUEL CASADO I NAVARRO
01:10:32
01:10:12
PENYA POC A POC DE SEUCA
NO
225
215
ISMAEL MORATA MARTINEZ
01:22:49
01:22:04
ADOLFO
NO
35
216
RAFAEL COMPANY ROSSI
01:05:24
01:05:22
C.D. UNIVERSIDAD POLITÉCNICA DE VALENCIA
NO
46
217
MIGUEL MARIN FERRIS
01:07:08
01:07:08
S.D. CENTPEUS ALBALAT
NO
216
218
TONI MONTAÑANA SANCHEZ
01:21:40
01:21:16
S.D,CORRECAMINOS
NO
10
220
FERNANDO CANO ARTEAGA
01:01:20
01:01:19
CLUB ATLETISME PAIPORTA
NO
221
223
MATIAS GOMEZ RUIZ
01:22:16
01:21:59
INDEPENDIENTE
NO
102
226
JESÚS LÓPEZ DEL BARRIO
01:11:53
01:11:31
INDEPENDIENTE
NO
123
227
JOSE SANTAMARIA MORENO
01:13:06
01:12:39
INDEPENDIENTE
NO
131
232
GUSTAVO ALEIXANDRE BADIA
01:13:51
01:13:44
S. D. CENT PEUS
NO
68
233
NICOLAS PEREZ FUENTES
01:09:18
01:09:13
VALENCIA TERRA I MAR
NO
215
234
JOSE VICENTE TORRES ESCRIG
01:21:11
01:20:44
C.A. NAVAJAS
NO
161
235
JUAN JOSE HERRERO OLIVER
01:15:29
01:15:15
C.A.BETERA
NO
200
241
JESUS GINER FERNANDEZ
01:19:57
01:19:40
C.C. GALGOS DE SILLA
NO
197
242
JAVIER FONT CASTAÑER
01:19:46
01:19:03
INDEPENDIENTE
NO
264
243
JOSE PONS ROMEU
01:38:18
01:37:48
CORREDORS DE LA RUTA
NO
135
245
AMADO RAMON GIMENEZ
01:14:05
01:13:50
INDEPENDIENTE
NO
223
246
JOSE VICENTE PASTOR BOU
01:22:38
01:22:22
INDEPENDIENTE
NO
17
247
JUAN CARLOS BRIONES BALLESTEROS
01:02:23
01:02:23
C.A. RIBAPEU RIBA-ROJA
NO
220
248
JOSE MIGUEL MORENO JAYA
01:22:13
01:21:41
INDEPENDIENTE
NO
175
250
JOSE FERREIRA SANCHIS
01:16:54
01:16:11
INDEPENDIENTE
NO
234
252
FRANCISCO PRIMO BENACHES
01:23:34
01:23:15
C.C. GALGOS DE SILLA
NO
91
253
JAVIER MUÑOZ SERRANO
01:11:04
01:11:01
TORRENT CORRE
NO
191
257
CARLOS GONZALEZ GONZALEZ
01:18:53
01:18:39
CARLOS
NO
137
258
JUAN CARLOS RODRIGO FERNANDEZ
01:14:07
01:13:56
VILA DE PATERNA
NO
11
259
JOSE GALLEGO VILLANUEVA
01:01:20
01:01:20
C.A. PAIPORTA
NO
120
260
FERNANDO NICOLAS PELLICER
01:12:54
01:12:47
S.D. CENTPEUS ALBALAT
NO
81
261
JULIÁN PAZ SÁNCHEZ-DE-LEÓN
01:10:30
01:10:18
INDEPENDIENTE
NO
14
262
JOSÉ ANTONIO JUAN VILLANUEVA
01:02:03
01:02:02
ATLETISME PAIPORTA
NO
113
263
MANOLO ALFARO GEA
01:12:38
01:12:20
INDEPENDIENTE
NO
241
265
CARMELO GONZALEZ ARENAS
01:24:07
01:24:02
INDEPENDIENTE
NO
227
266
JAVIER GIMÉNEZ GRAS
01:22:56
01:22:22
C.C. PEUS QUETS
NO
183
268
VICENTE ANTONIO SALES MUÑOZ
01:18:15
01:17:40
INDEPENDIENTE
NO
108
272
ANGEL UREÑA CONTRERAS
01:12:25
01:12:01
A. D. PINDARO JOMA
NO
67
273
ANGEL MONTERO SUAREZ
01:09:14
01:08:58
C.A. CARNICAS SERRANO
NO
20
274
MANUEL PÉREZ ÁGREDA
01:03:08
01:03:08
INDEPENDIENTE
NO
55
275
DANIEL PLANELLS GONZALEZ
01:08:10
01:07:59
INDEPENDIENTE
NO
253
276
JOSE VICENTE HURTADO CHULIA
01:26:34
01:25:53
INDEPENDIENTE
NO
86
277
VICENTE RAMON MARTINEZ LANDETE
01:10:39
01:10:29
ATLETISME ALBAL
NO
180
279
JUAN CARLOS COQUILLAT ANDREU
01:17:59
01:17:37
INDEPENDIENTE
NO
104
280
ANTONIO RODRIGUEZ RODRIGUEZ
01:11:56
01:11:49
ALPINO TAJAHIERRO
NO
58
281
RAMON DOMINGUEZ MOYA
01:08:21
01:08:19
INDEPENDIENTE
NO
57
282
ENRIQUE ATIENZA DONDERIS
01:08:19
01:08:08
ROLLITO MARCHOSO
NO
22
283
JOSE GARCIA MADRAMANY
01:03:10
01:03:09
C.A. CAMES LLARGUES PICANYA
NO
181
286
JOSE PASCUAL RIBERA OSCA
01:18:07
01:17:37
C.C. PEUS QUETS
NO
112
288
JOSE MARIA RUIZ HEREDIA
01:12:35
01:12:24
ATLETISME ALBAL
NO
160
290
GABRIEL GRANELL GÓMEZ
01:15:28
01:15:08
S.D. CENTPEUS ALBALAT
NO
118
291
JOSE MICO VAYA
01:12:51
01:12:26
MOHICANOS
NO
235
295
ESTANIS AMIGO VALERO
01:23:34
01:23:15
C.C. GALGOS DE SILLA
NO
185
296
FRANCISCO ANDRES PARRA BLASCO
01:18:25
01:18:17
INDEPENDIENTE DE ALAQUAS
NO
65
297
RAFAEL ALABAU CASTRILLO
01:09:09
01:08:50
INDEPENDIENTE
NO
94
299
JOSE ROBLA SEGOVIA
01:11:07
01:10:51
TRAGALEGUAS
NO
217
301
ISIDRO BASCUÑANA SANCHÍS
01:21:49
01:21:41
INDEPENDIENTE
NO
144
302
JOSE BIENVENIDO GENOVES BADIA
01:14:26
01:13:58
NAVAJAS
NO
212
303
JOSE MARCELO GALBIS CARAVAJAL
01:20:59
01:20:19
I WILL FOLLOW
NO
199
304
SALVADOR LAZA SOLA
01:19:55
01:19:10
KM.0
NO
263
306
FERNANDO ROIG MARTINEZ
01:36:04
01:35:20
INDEPENDIENTE
NO
133
309
MIGUEL ARIAS MARTIN
01:13:57
01:13:46
INDEPENDIENTE
NO
69
311
ANDRES JOSE GARCIA GONZALEZ
01:09:18
01:09:15
ROMPIENDO LIMITES
NO
90
313
GABRIEL NUÑO LOPEZ
01:10:51
01:10:23
------------------
NO
252
314
FRANCISCO JAVIER FONS ROCA
01:26:01
01:25:33
INDEPENDIENTE
NO
239
315
FRANCISCO MIGUEL FERRER ALARCON
01:23:47
01:23:37
INDEPENDIENTE
NO
142
316
JUAN JOSE PARRA VALERA
01:14:25
01:14:04
C.A.QUART
NO
184
317
JOSE ANTONIO MORAÑO FERNANDEZ
01:18:17
01:17:38
UPV
NO
198
318
JOSEP RAMON MONJO BAIXAULI
01:19:48
01:19:13
C.C. PEUS QUETS
NO
248
320
JESUS SENA CABRERA
01:25:21
01:24:35
INDEPENDIENTE
NO
190
324
ROBERTO MORENO SILLA
01:18:52
01:18:30
ROLLITO MARCHOSO
NO
80
325
PABLO CUBAS LLEÒ
01:10:28
01:09:59
EL REALON
NO
244
326
MANUEL TENDERO MOYANO
01:24:12
01:23:43
INDEPENDIENTE
NO
101
327
MAXIMIANO ATIENZAR MARTINEZ
01:11:49
01:11:22
ATLETISME PAIPORTA
NO
169
330
RAFAEL MAS GIL
01:16:08
01:15:40
C.C.GALGOS SILLA
NO
172
332
VICENTE ESPUIG ROMAGUERA
01:16:30
01:16:26
INDEPENDIENTE
NO
12
333
VICENT ALIAGA ARCOS
01:01:23
01:01:23
ATLETISME ALGINET
NO
203
335
ANTONI CEBOLLA TORNERO
01:20:22
01:20:01
C.C. PEUS QUETS
NO
176
336
JORGE SANCHEZ GUERRERO
01:17:31
01:16:50
I WILL FOLLOW
NO
<< Anterior
|
1
|
2
|
3
Siguiente >>